Pousada Renascer
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in openbare ruimtes | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Eigen strand Strandtoegang |
| Eten op locatie Restaurant Bar/ lounge | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Ontbijt Ontbijt op kamer |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit comfortabele Pousada Renascer Mangaratiba hotel is op 9 minuten wandelafstand van Praia de Ibicui gelegen en beschikt over een restaurant. Dit hotel bevindt zich op een eersteklas locatie en beschikt over een à-la-carterestaurant op het terrein, waar Braziliaanse gerechten worden geserveerd.
Dit hotel in Mangaratiba ligt op 3 km van Praia Brava en tevens op 3,1 km van het Praia do Sahy. U kunt het centrum van Mangaratiba lopend binnen circa 25 minuten bereiken. Bij Pousada Renascer Mangaratiba kunt u genieten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals Santo Antonio Beach binnen 25 minuten loopafstand ervan.
De kamers van de accommodatie bieden gasten wi-fi en een flatscreen TV met satellietzenders en gemakken zoals airconditioning. De badkamer is uitgerust met een apart toilet en een douche. Ook zijn de privébadkamers voorzien van een apart toilet en een douche. Geniet van uitzicht op de zee tijdens een verblijf in Pousada Renascer.
Het hotel serveert een uitstekend ontbijt aan alle gasten. Er zijn 2 restaurants in de accommodatie in Mangaratiba. Dit hotel biedt ook de bar op het terras aan. Het bargedeelte omvat een terras. U kunt dineren bij Restaurante Brojo, binnen handbereik van Pousada Renascer hotel.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Antonio Carlos Jobim99 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Ontbijt op kamer
- Restaurant
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Roomservice
- Huishouding
- Tours/Ticketservice
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Strijkfaciliteiten
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Bordspellen
- Parketvloer
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Pousada Renascer hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 25 minuten om in het stadscentrum van Pousada Renascer hotel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Pousada Renascer hotel?
Antonio Carlos Jobim luchthaven en Pousada Renascer hotel zijn gescheiden door een 100 km afstand. - ❓
Wordt er een pendeldienst naar de luchthaven verzorgd door Pousada Renascer hotel?
Gasten van Pousada Renascer hotel kunnen een luchthavenshuttle aanvragen. We raden aan om vooraf te bellen om de details te bevestigen. - 🚗
Waar kunnen we onze auto parkeren in Pousada Renascer hotel?
Pousada Renascer hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Mangaratiba?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Mangaratiba is $23. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Pousada Renascer hotel?
Pousada Renascer hotel biedt Suite met een King Size Bed, Driepersoonskamer en Familie Kamer om eruit te kiezen.